rezerwacja wizyty blog
zapoznaj sie z naszymi promocjami!

Blog

Regeneracja paznokci - manicure japoński

Manicure japoński, to zabieg znany w Japonii już od 400 lat. Jego początki sięgają do japońskich arystokratek, które szukały metody na idealnie gładkie i błyszczące paznokcie, które jednocześnie byłyby naturalne. Odkryto, że nacieranie płytki odpowiednimi substancjami daje spektakularny efekt. Płytka paznokcia staje się gładka, błyszcząca i zdecydowanie mocniejsza.

» Czytaj więcej

Domowe SPA dla Twoich stóp

Często wieczorem nasze stopy są zmęczone, opuchnięte i obolałe. Nic dziwnego, spędzamy na nich całe dnie a nie rzadko zdarza się , że pokonują kilometry biurowych korytarzy  na wysokich obcasach. Która z nas nie zna tego uczucia, kiedy po całym dniu  wraca do domu i jedyne o czym marzy, to….   pochodzić boso. Dlatego warto  zadbać o stopy i poświęcić im trochę czasu i uwagi, zwłaszcza, że jako uzupełnienie profesjonalnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym, możemy to zrobić  w domowym zaciszu. Nails&Face podpowiada jak  zrobić  domowe SPA dla stóp!

» Czytaj więcej

Pedicure podologiczny

Jest wiele przyczyn powstawania negatywnych zmian skórnych w okolicy stóp. Dlatego czasami nasze  stopy wyglądają nieestetycznie, a ponadto możemy odczuwać nieprzyjemny ból.

» Czytaj więcej

Paznokciowa odbudowa

Zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Po okresie jesienno- zimowym, warto zadbać o głęboką regenerację płytki, aby wiosną cieszyć się mocnymi i zdrowymi paznokciami. W naszej ofercie mamy zabieg IBX, który doskonale sprawdza się w walce z suchymi, cienkimi, łamliwymi
i problematycznymi paznokciami. Więcej informacji o samym zabiegu oraz sposobie jego wykonywania, można przeczytać na stronie www.elle.pl

» Czytaj więcej

Głęboki relaks w rytmie slow…

Masaże stóp, kto z nas ich nie kocha! Delikatne głaskanie, ugniatanie
i masowanie okrężnymi ruchami to przepis na doskonały relaks. Zmęczone stopy, po cały dniu chodzenia i noszenia ciężarów, zasługują na chwile ukojenia i porządny masaż. Idealna pora na taki zabieg to koniec dnia, bo przecież po całodziennej bieganinie nasze stopy są zmęczone i obolałe.

» Czytaj więcej
Podaruj
Kartę
Nails&face
Salon
przyjazny
Panom