rezerwacja wizyty blog
zapoznaj sie z naszymi promocjami!

Blog

Głęboki relaks w rytmie slow…

Masaże stóp, kto z nas ich nie kocha! Delikatne głaskanie, ugniatanie
i masowanie okrężnymi ruchami to przepis na doskonały relaks. Zmęczone stopy, po cały dniu chodzenia i noszenia ciężarów, zasługują na chwile ukojenia i porządny masaż. Idealna pora na taki zabieg to koniec dnia, bo przecież po całodziennej bieganinie nasze stopy są zmęczone i obolałe.

Masaż nie tylko przyniesie ulgę zmęczonym nogom, ale sprawi też, że krew zacznie szybciej krążyć, poprawi się przemiana materii a nawet toksyny będą skuteczniej usuwane z organizmu. Ponieważ relaks i odprężenie naszych klientów to dla nas priorytet, wprowadziłyśmy do stałej oferty dwa rodzaje masażu stóp; masaż relaksacyjny oraz masaż leczniczy popularnie nazywany refleksologią. W obu przypadkach relaks gwarantowany!

O dobroczynnych skutkach masażu leczniczego, przekonała się redaktorka działu uroda magazynu ELLE, która stworzyła mapę miejsc w Warszawie, gdzie można przy dobrej kawie i spokojnej muzyce zwolnić tempo, a przy okazji dobrze się zrelaksować. Zachęcamy do lektury w styczniowym ELLE oraz do zapisów na zabiegi www.nailsandface.pl

 

kobieta na okładce magazynu ellezrelaksowana kobieta w rytnie slowtreść artykułu o chillout

Podaruj
Kartę
Nails&face
Salon
przyjazny
Panom