rezerwacja wizyty blog
zapoznaj sie z naszymi promocjami!

Zabiegi

Manicure klasyczny

Polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu, usunięciu skórek jeśli to konieczne cążkami, jeśli jest ich niewiele, za pomocą specjalnego płynu i odpowiednich narzędzi. Przed malowaniem robimy peeling, a następnie paznokcie malujemy wybranym kolorem lub odżywką. Na koniec nakładamy oliwkę na skórki i delikatnie wmasowujemy krem nawilżający.

Trwałość od 2 do 5 dni.

Manicure hybrydowy

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na częstą pielęgnację paznokci. Sam zabieg wygląda podobnie jak manicure klasyczny natomiast zamiast lakieru klasycznego nakładamy na bazę, lakier hybrydowy, top i wszystko utwardzamy w lampie LED.

Trwałość do 2 tygodni.

Manicure Vinylux

Jest to manicure klasyczny tylko zamiast lakieru klasycznego paznokcie malujemy lakierem Vinylux. Jest to lakier o innowacyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła. Zaletą tego lakieru jest to, że jest on trwalszy od lakieru klasycznego i można go usunąć zwykłym zmywaczem do paznokci.

Trwałość do 7 dni.

Aryl/żel

Zabiegi skierowane są do osób, które chcą przedłużyć paznokcie. Akryl to proszek, który w połączeniu z płynem akrylowym nakładamy na przygotowane wcześniej paznokcie. Wstępne utwardzanie masy następuje samoistnie w ciągu kilku minut, bez potrzeby stosowania lamp. Żel natomiast utwardzamy w lampie UV. Na tak przygotowane paznokcie nakładany jest lakier hybrydowy lub klasyczny.

Trwałość ponad 2 tygodnie.

manicure

Manicure japoński

Zabieg ten odżywia paznokcie i nadaje im naturalny połysk i perłowy blask. Efekt ten uzyskuje się dzięki wcieraniu odżywczej pasty w płytkę paznokciową i warstwy pudru. Pasta posiada w swoim składzie naturalne składniki odżywcze, m.in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. Ten rodzaj zabiegu polecany jest dla osób, którym zależy na naturalnie wyglądającej płytce. Minusem tego zabiegu jest fakt, że zaraz po jego wykonaniu nie zaleca się malowania paznokci.

Trwałość do 2 tygodni.

Manicure SPA czyli zabieg nawilżająco-regenerujący dłonie

Dłonie są częścią ciała, które są najbardziej narażone na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak: chlorowana woda, detergenty, substancje chemiczne oraz czynniki atmosferyczne. Powodują one szybsze starzenie się skóry oraz dyskomfort objawiający się nadmiernym wysuszeniem dłoni. Idealnym rozwiązaniem takiego problemu jest wykonanie manicure SPA. Jest to zabieg odprężająco-pielęgnujący dłonie, który oprócz klasycznego manicure zawiera pełną pielęgnację dłoni. 

Stosujemy dwa rodzaje zabiegów SPA. Pierwszy to zabieg opierający się na parafinie, polegający na:

 • wykonaniu klasycznego manicure bez malowania,
 • delikatnym peelingu dłoni tak, aby pozbyć się szorstkiego naskórka,
 • zastosowaniu odżywczej maski,
 • kąpieli dłoni w ciepłej parafinie, która nawilża ujędrnia
  i uelastycznia skórę. 

Drugi zabieg natomiast opiera się na specjalnych kosmetykach dedykowanych dla zniszczonej, szorstkiej, wymagającej odbudowy
i intensywnej regeneracji skóry dłoni. Polega on na:

 • wykonaniu klasycznego manicure bez malowania,
 • delikatnym peelingu dłoni tak, aby pozbyć się szorstkiego naskórka,
 • nałożeniu specjalnej mineralnej maski parafinowej, która wspomaga odbudowę płaszcza hydrolipidowego skóry.  

Zabiegi mogą być stosowane zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Natomiast dla tych Pań, którym zależy na jednoczesnej pielęgnacji skóry dłoni jak i kolorze na paznokciach, mamy maskę kolagenową w postaci rękawic nakładanych podczas zabiegu manicure. Rękawice wykonane są z mikro-cienkiego dwuwarstwowego materiału, który chroni skórę dłoni do 98.9% przed promieniowaniem UV, wzbogacone o wysokiej jakości kolagen oraz masło Shea doskonale nawilżające oraz zmiękczające skórę dłoni. Odwraca oznaki starzenia się skóry, przywracając naturalne piękno dłoni.

IBX System

Wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Zabieg składa się z dwóch etapów:

 • pierwszy to kompleks olejków z witaminami i minerałami, który poddany zwiększonej temperaturze wnika w głąb paznokcia,
 • drugi, po utwardzeniu w lampie led, stanowi warstwę ochronną paznokcia, przeciwdziałającą uszkodzeniom mechanicznym oraz oddziaływaniu wody i zmiennej temperatury.

W zależności od stopnia uszkodzenia paznokci, zaleca się stosowanie tego systemu od jednego do czterech razy na miesiąc. Możemy stosować go przy okazji manicure, stosując lakier, hybrydę lub inne środki stylizacji paznokci. Dla przyspieszenia wzrostu paznokcia zaleca się stosowanie raz na trzy tygodnie, a prewencyjnie w celu zapobiegania uszkodzeniom, raz na cztery tygodnie.

Paznokciowa odbudowa - odbuduj swoje paznokcie i zastosuj kurację IBX System

Pakiet 5 zabiegów w oparciu o system IBX:

1. Manicure klasyczny bez malowania + IBX
2. Oddzielny zabieg IBX
3. Manicure klasyczny bez malowania + IBX
4. Oddzielny zabieg IBX
5. Manicure klasyczny bez malowania + IBX

Cena promocyjna 300 zł zamiast 330 zł za pakiet, obowiązuje wyłącznie przy jednorazowej wpłacie z góry za wszystkie zabiegi. Pakiet obowiązuje do 40 dni od daty pierwszego zabiegu. Malowanie paznokci jest dodatkowo płatne. Nie łączy się z innymi promocjami.

pedicure

Pedicure

Zabieg ten rozpoczynamy od kąpieli z hydromasażem z dodatkiem specjalnej soli zmiękczającej naskórek. Następnie opracowujemy paznokcie nadając im odpowiedni kształt. Jeśli to konieczne usuwamy skórki. Za pomocą tarki lub frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp. Wykonujemy peeling oraz malujemy paznokcie lakierem klasycznym, hybrydowym lub winylowym (w zależności od wyboru klienta). Na koniec wmasowujemy krem oraz natłuszczamy oliwką skórki. Dzięki naszym fotelom można przy okazji zabiegu pedicure dodatkowo się odprężyć i zrelaksować korzystając z opcji masażu.

Trwałość w zależności od rodzaju lakieru: 1 do 4 tygodni.

Pedicure kwasowy

Przeznaczony jest szczególnie dla osób z przesuszoną i pękającą skórą pięt. Podczas zabiegu stosuje się zaawansowaną technologicznie mieszankę kwasów kosmetycznych, które nakładamy na zrogowaciałe części stopy. Następnie stopę owijamy folią na około 10 minut. Po tym czasie usuwamy rozmiękczony naskórek. Na koniec zabiegu wygładzamy skórę stóp i pięt delikatnym frezem. Ostatnim etapem jest wmasowanie w stopy specjalnego kremu o silnym efekcie odżywczo – nawilżającym. W odróżnieniu od preparatów złuszczających stosowanych w domu, po tym zabiegu martwy naskórek zostaje całkowicie usunięty i nie złuszcza się przez kolejne dni po zabiegu. 
Zabieg jest całkowicie bezpieczny, również dla kobiet w ciąży oraz karmiących.

 

Satynowe stopy

To kuracja i odnowa stóp. Zawarty w preparatach mocznik i koenzym Q10 to dwa najważniejsze składniki podczas zabiegu regeneracji. Mocznik zapewnia doskonałe nawilżenie i poprawia kondycję bez naruszania tekstury dermatologicznej. Koenzym Q10 sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna i pomaga jej wrócić do zdrowego stanu. Zabieg rozpoczynamy od dezynfekcji skóry stóp, a także odświeżenia jej dzięki zawartości mentolu w preparacie. Do kąpieli z hydromasażem, dodajemy oczyszczające i odkażające mydełko z zawartością mocznika oraz formułą PH Balance, która zmiękczy skórę. W kolejnym kroku, opracowujemy płytkę paznokciową oraz usuwamy zrogowacenia przy pomocy tarki lub frezarki. Następnie wmasowujemy w stopy chłodzący peeling, który zawiera kryształki cukru, olejek eukaliptusowy, olejek herbaciany oraz masło shea. W podstawowej wersji, zabieg kończymy wmasowaniem w stopy balsamu z zawartością mocznika, który nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Istnieje możliwość rozszerzenia zabiegu o nałożenie na stopy maski spa, która zawiera olej z awokado, olejek z migdałów, olejek z drzewa herbacianego, masło shea mocznik oraz koenzym Q10.

manicure męski

Manicure męski

Dłonie są wizytówką każdego mężczyzny dlatego warto o nie zadbać. Zabieg polega na skróceniu i opiłowaniu paznokci, nadaniu im odpowiedniego kształtu oraz usunięciu narastających wokół nich skórek. Po wykonaniu peelingu dłoni, jeśli to konieczne, paznokcie malujemy specjalną matową odżywką przeznaczoną dla mężczyzn. Ten podstawowy zabieg kosmetyczny przywraca dłoniom zadbany i estetyczny wygląd.

 

Pedicure męski

Ze względu na grubszą niż u kobiet skórę i często większą skłonność do silniejszego rogowacenia naskórka, podczas pedicure męskiego dużo uwagi poświęcamy na przywrócenie skórze jej naturalnej miękkości. Zabieg rozpoczyna się kąpielą z hydromasażem oraz dodatkiem specjalnej soli zawierającej jony srebra. Następnie usuwamy zrogowaciały naskórek, opiłowujemy paznokcie oraz wycinamy skórki. Kolejny krok, to masaż z użyciem dedykowanego specjalnie dla panów peelingu gruboziarnistego. Zabieg kończymy wymasowaniem specjalnej maski o silnym działaniu nawilżającym. Zabiegi pedicure męskiego wykonujemy w oddzielnym gabinecie, wyposażonym w fotel z masażem.

Podaruj
kartę
Nails&Face
Salon
przyjazny
Panom