rezerwacja wizyty blog
zapoznaj sie z naszymi promocjami!

Zabiegi

Manicure klasyczny

Polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu, usunięciu skórek jeśli to konieczne cążkami, jeśli jest ich niewiele, za pomocą specjalnego płynu i odpowiednich narzędzi. Przed malowaniem robimy peeling, a następnie paznokcie malujemy wybranym kolorem lub odżywką. Na koniec nakładamy oliwkę na skórki i delikatnie wmasowujemy krem nawilżający.

Trwałość od 2 do 5 dni.

Manicure hybrydowy

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na częstą pielęgnację paznokci. Sam zabieg wygląda podobnie jak manicure klasyczny natomiast zamiast lakieru klasycznego nakładamy na bazę, lakier hybrydowy, top i wszystko utwardzamy w lampie LED.

Trwałość do 2 tygodni.

Manicure japoński

Zabieg ten odżywia paznokcie i nadaje im naturalny połysk i perłowy blask. Efekt ten uzyskuje się dzięki wcieraniu odżywczej pasty w płytkę paznokciową i warstwy pudru. Pasta posiada w swoim składzie naturalne składniki odżywcze, m.in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. Ten rodzaj zabiegu polecany jest dla osób, którym zależy na naturalnie wyglądającej płytce. Minusem tego zabiegu jest fakt, że zaraz po jego wykonaniu nie zaleca się malowania paznokci.

Trwałość do 2 tygodni.

Aryl/żel

Zabiegi skierowane są do osób, które chcą przedłużyć paznokcie. Akryl to proszek, który w połączeniu z płynem akrylowym nakładamy na przygotowane wcześniej paznokcie. Wstępne utwardzanie masy następuje samoistnie w ciągu kilku minut, bez potrzeby stosowania lamp. Żel natomiast utwardzamy w lampie UV. Na tak przygotowane paznokcie nakładany jest lakier hybrydowy lub klasyczny.

Trwałość ponad 2 tygodnie.

manicure

IBX System

Wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Zabieg składa się z dwóch etapów:

  • pierwszy to kompleks olejków z witaminami i minerałami, który poddany zwiększonej temperaturze wnika w głąb paznokcia,
  • drugi, po utwardzeniu w lampie led, stanowi warstwę ochronną paznokcia, przeciwdziałającą uszkodzeniom mechanicznym oraz oddziaływaniu wody i zmiennej temperatury.

W zależności od stopnia uszkodzenia paznokci, zaleca się stosowanie tego systemu od jednego do czterech razy na miesiąc. Możemy stosować go przy okazji manicure, stosując lakier, hybrydę lub inne środki stylizacji paznokci. Dla przyspieszenia wzrostu paznokcia zaleca się stosowanie raz na trzy tygodnie, a prewencyjnie w celu zapobiegania uszkodzeniom, raz na cztery tygodnie.

 

Paznokciowa odbudowa - odbuduj swoje paznokcie i zastosuj kurację IBX System

Pakiet 5 zabiegów w oparciu o system IBX:

1. Manicure klasyczny bez malowania + IBX
2. Oddzielny zabieg IBX
3. Manicure klasyczny bez malowania + IBX
4. Oddzielny zabieg IBX
5. Manicure klasyczny bez malowania + IBX

Cena promocyjna 300 zł zamiast 330 zł za pakiet, obowiązuje wyłącznie przy jednorazowej wpłacie z góry za wszystkie zabiegi. Pakiet obowiązuje do 40 dni od daty pierwszego zabiegu. Malowanie paznokci jest dodatkowo płatne. Nie łączy się z innymi promocjami.

 

pedicure

Pedicure

Zabieg ten rozpoczynamy od kąpieli z hydromasażem z dodatkiem specjalnej soli zmiękczającej naskórek. Następnie opracowujemy paznokcie nadając im odpowiedni kształt. Jeśli to konieczne usuwamy skórki. Za pomocą tarki lub frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp. Wykonujemy peeling oraz malujemy paznokcie lakierem klasycznym, hybrydowym lub winylowym (w zależności od wyboru klienta). Na koniec wmasowujemy krem oraz natłuszczamy oliwką skórki. Dzięki naszym fotelom można przy okazji zabiegu pedicure dodatkowo się odprężyć i zrelaksować korzystając z opcji masażu.

Trwałość w zależności od rodzaju lakieru: 1 do 4 tygodni.

 

Pedicure kwasowy

Przeznaczony jest szczególnie dla osób z przesuszoną i pękającą skórą pięt. Podczas zabiegu stosuje się zaawansowaną technologicznie mieszankę kwasów kosmetycznych, które nakładamy na zrogowaciałe części stopy. Następnie stopę owijamy folią na około 10 minut. Po tym czasie usuwamy rozmiękczony naskórek. Na koniec zabiegu wygładzamy skórę stóp i pięt delikatnym frezem. Ostatnim etapem jest wmasowanie w stopy specjalnego kremu o silnym efekcie odżywczo – nawilżającym. W odróżnieniu od preparatów złuszczających stosowanych w domu, po tym zabiegu martwy naskórek zostaje całkowicie usunięty i nie złuszcza się przez kolejne dni po zabiegu. 
Zabieg jest całkowicie bezpieczny, również dla kobiet w ciąży oraz karmiących.

 

manicure męski

Manicure męski

Dłonie są wizytówką każdego mężczyzny dlatego warto o nie zadbać. Zabieg polega na skróceniu i opiłowaniu paznokci, nadaniu im odpowiedniego kształtu oraz usunięciu narastających wokół nich skórek. Po wykonaniu peelingu dłoni, jeśli to konieczne, paznokcie malujemy specjalną matową odżywką przeznaczoną dla mężczyzn. Ten podstawowy zabieg kosmetyczny przywraca dłoniom zadbany i estetyczny wygląd.

 

Pedicure męski

Ze względu na grubszą niż u kobiet skórę i często większą skłonność do silniejszego rogowacenia naskórka, podczas pedicure męskiego dużo uwagi poświęcamy na przywrócenie skórze jej naturalnej miękkości. Zabieg rozpoczyna się kąpielą z hydromasażem oraz dodatkiem specjalnej soli zawierającej jony srebra. Następnie usuwamy zrogowaciały naskórek, opiłowujemy paznokcie oraz wycinamy skórki. Kolejny krok, to masaż z użyciem dedykowanego specjalnie dla panów peelingu gruboziarnistego. Zabieg kończymy wymasowaniem specjalnej maski o silnym działaniu nawilżającym. Zabiegi pedicure męskiego wykonujemy w oddzielnym gabinecie, wyposażonym w fotel z masażem.

Podaruj
kartę
Nails&Face
Salon
przyjazny
Panom