rezerwacja wizyty blog
zapoznaj sie z naszymi promocjami!

Zabiegi

henna

Kosmetyka pielęgnacyjna

Na stylizację oprawy oka składa się farbowanie brwi i rzęs oraz regulacja brwi przy pomocy wosku lub pęsety. Mamy świadomość, że brwi stanowią niezwykle ważny element twarzy, nadając rysom harmonię i charakter. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do prawidłowego i uważnego wykonywania tych z pozoru prostych zabiegów upiększających. Farbowanie wykonujemy przy pomocy doskonałej jakości klasycznej henny. Dzięki niej możemy uwydatnić, przyciemnić i skorygować kształt brwi oraz sprawić, że rzęsy będą bardziej wyraziste.

Dzięki hennie możemy zrezygnować z codziennego malowania brwi i rzęs. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla osób, które nie mogą lub nie lubią stosować makijażu.

 

Depilacja

Depilacja woskiem jest jedną z najprecyzyjniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Wykorzystanie właściwości rozgrzanego włosku pozwala na jednoczesne usunięcie łodygi oraz cebulki włosa, dzięki czemu efekt zabiegu utrzymuje się dłużej niż po tradycyjnym goleniu, a odrastające włoski są słabsze i cieńsze.

Depilację wykonujemy równiez woskiem Lycon, dzięki któremu nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych. Do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. 

Podaruj
kartę
Nails&Face
Salon
przyjazny
Panom