rezerwacja wizyty blog
zapoznaj sie z naszymi promocjami!

Zabiegi

henna

Kosmetyka pielęgnacyjna

Na stylizację oprawy oka składa się farbowanie brwi i rzęs oraz regulacja brwi przy pomocy wosku lub pęsety. Mamy świadomość, że brwi stanowią niezwykle ważny element twarzy, nadając rysom harmonię i charakter. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do prawidłowego i uważnego wykonywania tych z pozoru prostych zabiegów upiększających. Farbowanie wykonujemy przy pomocy doskonałej jakości klasycznej henny. Dzięki niej możemy uwydatnić, przyciemnić i skorygować kształt brwi oraz sprawić, że rzęsy będą bardziej wyraziste.

Dzięki hennie możemy zrezygnować z codziennego malowania brwi i rzęs. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla osób, które nie mogą lub nie lubią stosować makijażu.

Japoński lifting twarzy

Japoński lifting twarzy to połączenie refleksologii twarzy z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych. Jego niezwykła moc polega na głębokiej stymulacji punktów i stref na twarzy pobudzając jej naturalne procesy regeneracji. Dzięki punktom odruchowym wpływamy na układ limfatyczny, co pozwala uzyskać efekt oczyszczenia i eliminacji toksyn.  Ten naturalny zabieg modeluje owal twarzy, wygładza zmarszczki, redukuje opuchliznę i sińce pod oczami, ujędrnia oraz pobudza skórę do pracy, a także nadaje jej zdrowy i promienny wygląd. Japoński lifting twarzy polecany jest kobietom oraz mężczyznom w każdym wieku i stanowi nie tylko świetną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, ale także jest znakomitym masażem relaksacyjnym równoważącym napięcie w całym ciele. 

Masaż Japoński Twarzy wykonuje Ewa Brzezińska, absolwentka Wojskowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Ewa posiada 11-letnie doświadczenie, które zdobyła zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Pracując w różnych zakątkach świata, miała możliwość poznania najrozmaitszych form masażu, co bardzo wzbogaciło jej warsztat i umiejętność dopasowania odpowiedniej techniki do konkretnych potrzeb. Jednym z najbardziej efektywnych masaży, jaki kiedykolwiek miała okazję wykonywać, jest JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY. To nie tylko doskonała forma relaksu i odmłodzenie wyglądu, ale przede wszystkim przywrócenie harmonii twarzy, które widać i czuć już po pierwszym zabiegu.

Depilacja

Depilacja woskiem jest jedną z najprecyzyjniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Wykorzystanie właściwości rozgrzanego włosku pozwala na jednoczesne usunięcie łodygi oraz cebulki włosa, dzięki czemu efekt zabiegu utrzymuje się dłużej niż po tradycyjnym goleniu, a odrastające włoski są słabsze i cieńsze.

Depilację wykonujemy równiez woskiem Lycon, dzięki któremu nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych. Do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. 

Podaruj
kartę
Nails&Face
Salon
przyjazny
Panom