rezerwacja wizyty blog
zapoznaj sie z naszymi promocjami!

Zabiegi

Makijaż permanentny

To makijaż stały, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany w okolicach ust, brwi i oczu. Sposób nakładania podobny jest nieco do tatuowania, efekt utrzymuje się 2 do 5 lat. Polega na wprowadzeniu metabolicznie obojętnych granulek pigmentu pod skórę. Makijaż permanentny brwi wykonujemy metodami:

  • microblading - dorysowanie pojedynczych włosów na powierzchni skóry, daje najbardziej naturalny efekt; sprawdza się u osób, które potrzebują subtelnej poprawy, korekty łuku brwiowego;
  • cień - pigmentowanie na skórze kształtu łyku brwiowego w formie cienia. Cień pigmentowany jest pomiędzy naturalnymi włosami łuku brwiowego;
  • technika łączona.

Kwas hialuronowy

Powszechnie nazywany "eliksirem młodości“. Jest substancją, która naturalnie występuje w naszym organizmie dlatego jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm. Podstawową funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Codziennie około 30% kwasu hialuronowego obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu. Jednak wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Kwas hialuronowy wykorzystujemy do:

  • wypełnienia/modelowania ust;
  • wypełnienia bruzd nosowo wargowych;
  • modelowania kości policzkowych;
  • wypełnienia „marionetek" czyli charakterystycznych bruzd, które mają swój początek w kącikach ust i biegną w kierunku brody;
  • wolumetri czyli modelowania twarzy bez ingerencji skalpela.

Kosmetyka estetyczna

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Odbywa się przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

Toksyna botulinowa Bocouture

Toksyna botulinowa, zwana również jadem kiełbasianym, jest to bakteryjna egzotoksyna, która wstrzyknięta w mięsień uniemożliwia jego kurczenie się. Zabieg ten jest profilaktyką starzenia się skóry, gdyż ogranicza zbyt ekspresyjną mimikę twarzy. Ponadto wygładza on zmarszczki mimiczne już istniejące.

 

Hybrydowy lifting twarzy Profhilo

Starzenie twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur, a profil się rozmywa. Nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu „chomiczków” tzw. efektów grawitacyjnych. Dzieje się tak, z powodu atrofii skóry. Skórze brakuje sprężystości. Preparat Profhilo jest wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem i deformacją rysów. Tylko Profhilo nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy. Gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „antygrawitacyjnym".

Peeling medyczny Yellow Peel

Yellow Peel to progresywny peeling, którego rezultat zależny jest od ilości nakładanych warstw. Peeling ten usuwa naskórek na różnych poziomach, dlatego jest stosowany zarówno do redukcji przebarwień, jako ujędrniający zabieg przeciwzmarszczkowy, jak też jako peeling oczyszczajacy i rozświetlający skórę. Daje świetne efekty w zabiegach odmładzających okolicę oczu.

Peeling z kwasem migdałowym Mandel Peel

Kwas migdałowy to wyciąg z gorzkich migdałów. Posiada istotne działanie rewitalizujące, a także bakteriobójcze i odbarwiające. Jest substancją nietoksyczną i może być stosowany o każdej porze roku. 

Peeling PRX-T 33

PRX-T 33 to zupełnie nowa, bezbolesna metoda stymulacji skóry właściwej, dająca znakomity efekt poprawy napięcia skóry oraz jej rozjaśnienia bez użycia igieł. Stosowany jest przy utracie napięcia skóry twarzy i ciała, w celu ujędrnienia skóry dekoltu, usunięcia blizn zanikowych i rozstępów oraz wspomagająco w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry.

Peeling Alpha&Beta Complex

Prosty powierzchniowy peeling, który systematycznie powtarzany utrzymuje nieprzerwanie czystość i świeżość skóry.

 

Medycyna estetyczna

Nadpotliwość

Po wstrzyknięciu do skóry niewielkiej dawki toksyny botulinowej typu A, dochodzi do blokady działania nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu. Blokada zakończeń nerwowych utrzymuje się około 6 miesięcy, po których powstają nowe zakończenia nerwowe zastępując te wcześniej zablokowane. Ze względu na swoją skuteczność obecnie najszerzej stosowana i polecana metoda.

Osocze bogato płytkowe

Tzw. wampirzy lifting  to zabieg bardzo skuteczny i bezpieczny, szczególnie dedykowany dla osób cierpiących na alergie. Preparat osocza bogatopłytkowego jest otrzymywany z własnej krwi pacjenta. Po pobraniu, krew zostaje odwirowana, uzyskuje się aktywne trombocyty, które są zawarte w osoczu. Są one niezwykle ważne dla regeneracji komórek skóry. Preparat tak uzyskany zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Odmłodzenie dłoni

Zabieg umożliwia odtworzenie objętości całej dłoni (z latami tracimy tkankę tłuszczową na dłoniach przez co wydaje nam się szczupła, bardziej koścista, starsza), pozwala również na nawilżenie i pełną rewitalizację skóry dłoni. Odpowiedni skład preparatu ma właściwości delikatnie wybielające, dzięki czemu dłoń wygląda na dużo młodszą.

Wypełnienie doliny łez Teosyal Redensity II

Odzyskaj atrakcyjny i wypoczęty wygląd dzięki likwidacji „doliny łez”, czyli zagłębienia pod okiem w obrębie oczodołu, przechodzącego na policzek. Jeśli przez dolinę łez masz zmęczone spojrzenie i smutny wyraz twarzy, wypełnimy ją dedykowanym preparatem Teosyal Redensity II.

Rozstępy/blizny

Wykorzystywane metody:

  1. Plasmage - zabieg z wykorzystaniem plazmy medycznej Plasmage. Po zastosowaniu środka znieczulającego ogrzewamy skórę (wysoka temperatura uruchamia naturalne procesy odbudowy tkanek) przez wyładowania iskrowe. Powstała plazma utlenia naskórek, zwiększając tym napięcie skóry, jednocześnie likwidując takie niedoskonałości jak: blizny, kurzajki, naczyniaki czy rozstępy. Zabieg w terapii rozstępów wymaga powtórzeń w odstępach 3-4 tygodniowych.
  2. Mikronakłuwanie - zabieg wykorzystujący naturalne procesy regeneracji skóry. Wszystko opiera się tu o mikrouszkodzenia wywołane poprzez drobne ukłucia igłami o różnej długości. W terapii rozstępów stosuje się najdłuższe igły, dzięki czemu zabieg oddziałuje głębiej. Uszkodzenia powstałe w trakcie zabiegu są w pełni kontrolowane. Aby efekty zabiegu były jeszcze bardziej spektakularne, mikrouszkodzenia wykorzystuje się do podawania substancji aktywnych, które mogą  wchłonąć  sie znacznie głębiej niż w przypadku zwyczajnej aplikacji kosmetyku na skórę.

Plasmage – chirurgia powiek i nie tylko

Rewolucyjne urządzenie medyczne Plasmage, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, odparowuje nadmiar skóry oraz wszelkie zmiany na niej powstałe. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny z wykorzystaniem urządzenia medycznego, którym jest Plasmage. Jest to rewolucyjna technologia wykorzystująca plazmę w zabiegach medycyny estetycznej. Zabiegi z użyciem tego urządzenia nie wywołują na skórze efektu ablacji, czyli wypalenia, co często pozostawia bliznę w miejscu ingerencji innych urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Podaruj
kartę
Nails&Face
Salon
przyjazny
Panom