rezerwacja wizyty blog
zapoznaj sie z naszymi promocjami!

O nas

Nails&Face Twój salon kosmetyczny w Warszawie

Jesteś zmęczona po całym dniu pracy? Pragniesz chwili relaksu, odprężenia przy spokojnej muzyce i dobrej kawie? Jeśli tak, to Nails&Face jest miejscem idealnym dla Ciebie..

Manicure hybrydowy, manicure klasyczny, pedicure hybrydowy, pedicure klasyczny

W naszym salonie profesjonalnie zadbamy o Twoje dłonie i stopy. W naszej ofercie mamy duży wybór lakierów hybrydowych, klasycznych oraz wegańskich. Pracujemy na markach Semilac, NeoNail, Indigo, Gelish, Victoria Vynn, Zoya, Opi, CND Vinylux oraz Orly. Nie zapominamy jednak, że podstawą dobrego manicure i pedicure jest nawilżenie skóry. Dlatego w tej kwestii zaufaliśmy m.in. firmie OPI, która od lat słynie z wysokiej jakości profesjonalnych kremów i peelingów do dłoni i stóp.

Przykładamy bardzo dużą wagę do sterylizacji narzędzi. To dla nas priorytet. Jesteśmy przeszkoleni w zakresie dekontaminacji narzędzi kosmetycznych. Narzędzia wielokrotnego użytku sterylizujemy w autoklawie przeznaczonym m.in. do sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Do zabiegów manicure i pedicure używamy jednorazowych pilników i tarek.

Manicure i pedicure dla Panów

Do naszego salonu zapraszamy również Panów, którzy w oddzielnym gabinecie mogą skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp.

 

Usługi pedicure leczniczego (podologia)

W naszej ofercie posiadamy również zabiegi pedicure leczniczego. Jeśli dokuczają Ci odciski, pękają piety czy wrastają paznokcie, przyjdź do nas, a my profesjonalnie zajmiemy się Twoimi stopami i podpowiemy jak o nie dbać.

Odbudowa paznokci

Jeżeli borykasz się z problemem zniszczonych paznokci po częstych manicurach hybrydowych (i nie tylko) ale trudno Ci zrezygnować z malowania paznokci, to u nas możesz mieć jedno i drugie. Dzięki rewolucyjnej metodzie odbudowy paznokci IBX możesz mieć wymarzony kolor na paznokciach równocześnie dbając o ich odżywienie.  IBX jest również bardzo skuteczny w przypadku obgryzania paznokci, szczególnie przez dzieci. Pomogliśmy już niejednemu małemu klientowi.

Zabiegi estetyczne i kosmetyka twarzy

Zadbamy również o Twoją twarz. Zapraszamy na zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej oraz estetycznej, które wykonywane są przez profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem.

Współpracujemy m.in. z:

Podaruj
kartę
Nails&Face
Salon
przyjazny
Panom